+38097-295-7997 sv-n@ukr.net

Ви вже прийняли рішення щодо теплої підлоги?

+5% знижки

До основної знижки якщо звертаєтесь зараз.

Замовляйте по телефону

телефонуйте Пн-Пт 10.00-18.00

Спілкуйтесь Online Viber

Приєднатись до групи Строймонтаж Альянс-Україна

Про компанію Строймонтаж Альянс-Україна

ТОВ “Строймонтаж Альянс-Україна” було створено у 2007 році засновником Циганковим Георгієм Леонідовичем. Компанія займається оптовою торгівлею внутрішніми інженерними системами та монтажними та будівельними роботами.

Як один з найкращих постачальників внутрішніх систем опалення та водопостачання в Україні, компанія впевнено розширює свої сфери діяльності. З 2008 року до асортименту продукції були додані радіатори всіх типів провідних світових виробників, а також балансувальна та термостатична арматура. З 2010 року в нашому асортименті з’явилися товари електротехнічного напрямку. Йдучи в ногу з часом з 2011 року, ми пропонуємо нашим Партнерам та Клієнтам енергозберігаючі системи, а саме системи рекуперації, теплові насоси, геліосистеми. Ви також маєте можливість придбати в нас конвектори та фанкойли, котельне обладнання та насоси – весь спектр продукції для інженерного забезпечення внутрішніх систем опалення, вентиляції, водопостачання та каналізації. У 2018 році нами освоєні системи кондиціювання. З 2022 року надаємо послуги внутрішніх оздоблювальних робіт: стяжка, штукатурка, плитка. З початком війни підприємство надає волонтерську допомогу та виконує роботи з відновлення України.

Успішно розвиваючись на будівельному ринку, під час періоду будівельної кризи, ТОВ “Строймонтаж Альянс-Україна” не тільки вижила, а й збільшила свої обороти на 107%. Роблячи поставки систем опалення, водопостачання, внутрішньої каналізації, компанія сформувала для себе основні пріоритети діяльності на українському ринку – це поставка висококласного обладнання провідних виробників з Європи та Азії. За допомогою професіоналізму та досвіду наших спеціалістів, ми забезпечуємо високу якість продажів та інженерної підтримки, просуваючи бренди провідних компаній.

Технічне забезпечення продажів у всіх регіонах України – необхідна умова для співпраці з “Строймонтаж Альянс-Україна”. Розвиваючи дилерські зв’язки в Україні, ми прагнемо до продвиження найвищих стандартів якості. Встановлюючи дилерські взаємовідносини, ми готові передати наш досвід та знання, провести навчання спеціалістів на місцях. Працюючи за принципом “Склад Виробника – Замовник”, ми уникнемо витрат на зайву логістику та зберігання товарних запасів, що в кінцевому підсумку лягає на кінцевого Покупця, дозволяючи нам пропонувати клієнту кращі ціни. Немаловажним аргументом на користь співпраці з нашою компанією є той факт, що сам принцип комплектації замовлення Клієнта виключає можливість поставки контрафактного (підробленого) товару. Нашою перевагою є можливість для клієнта замовити та отримати весь товар згідно специфікації, від різних виробників та груп товарів від одного постачальника, що значно економить витрати на доставку та час на оформлення документів, бухгалтерський та податковий облік.

Всі товари сертифіковані в Україні та мають гарантію якості від виробника. Ми раді вітати вас на нашому сайті і сподіваємося, що співпраця з компанією “Строймонтаж Альянс-Україна” буде приємною для вас.

Наші клієнти – приватні особи, державні установи, комерційні структури, готелі та навчальні заклади. Для нас важливий кожен клієнт – від ремонту в квартирі до комплектації багатоповерхового комплексу. Нашою рекламою є вдячні відгуки клієнтів. Серед наших постійних партнерів такі організації, як Холдингова компанія “Київгорстрой”, ІК “Житлобудінвест”, ТОВ “СМУ-7”, ТОВ “Інноваційні технології будівництва Київ”, Корпорація “Позднякижилстрой”, Алімпекс-груп, ТОВ Алексбуд, БК “Екобуд”, ІК “Галс” та багато інших.

Ми є “прозорою” компанією. Ми з радістю відгукнемося на всі ваші побажання та пропозиції, а також будемо вдячні за адекватну критику. Ми завжди готові уважно послухати вашу думку про нашу роботу. Поділитися своїми спостереженнями можна за адресою електронної пошти: kd-smau@ukr.net. Ваші відгуки є найкращим показником нашої роботи.

Наші контакти:

Строймонтаж Альянс-Україна, ТОВ

sv-n@ukr.net

+38(097)-295-7997

08296 Київська область, Ворзель, вул. Європейська 4-б, офіс 97 - торговий відділ

08296 Київ, вул. Саксаганського 38а, - головний офіс